top of page

FILOMUZ HAKKINDA BILGI ALIN

Konforlu Araçlarımız

STANDART SUV

İnanılmaz bir Standart SUV ile, hedefinize konforlu bir yolculuk yaparak varacağınızdan emin olabilirsiniz. Her türlü yolculuğa uygun araçlarımız, yolculara gerekli tüm modern olanakları sunar. Hem önden çekişli hem de dört çekişli seçeneklerle, her türlü hava koşulunda rahatça seyahat edebilirsiniz. Filomuzdaki araçlar hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

STANDART SEDAN

Bir sonraki seyahatiniz için güvenilir ve konforlu bir araca ihtiyacınız varsa, tercihinizi müşterilerimizin favorilerinden biri olan Standart Sedan ile kullanabilirsiniz. Renkli camlar, harika ses sistemi ve tüm valizlerinizin sığabileceği kadar geniş bagaj alanıyla, seyahat ederken hiçbir şeyi kafanıza takmanıza gerek kalmaz. Rezervasyon yaptırmak veya filomuzdaki diğer Standart Sedan modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

20 YOLCULU SERVIS OTOBÜSÜ

Rahat bir sürüş keyfi mi arıyorsunuz? Sizin için doğru seçimi burada bulabilirsiniz. 20 Yolculu Servis Otobüsü filomuzdaki tüm araçlarda, TV/DVD/CD Eğlence Sisteminin yanı sıra, güvenliğinizi ve emniyetinizi sağlayan otomatik pencereler ve kilitler bulunur. Sunduğumuz 20 Yolculu Servis Otobüsü, tüm valizlerinizi rahatça alacak genişliktedir ve tüm araçlarımız taahhüt ettiğimiz temizlik standardındadır.

bottom of page